Book

Hotel Føroyar medarbejdere

Johannes Jensen

CEO

johannes@hotelforoyar.fo

Jóhanna Rasmussen

Salgsdirektør

johanna@hotelforoyar.fo

Aleth Nielsen

General Manager

aleth@hotelforoyar.fo

Súsanna í Stórustovu

Ress Spa Manager

susanna@hotelforoyar.fo

Sveinur Fuglø

Hovedkok

sveinur@hotelforoyar.fo

Gunndur Fossdal

Hovedkok catering & event

gunndur@hotelforoyar.fo

Heidi Hammerfoss

Køkkenleder for morgenmad

heidi@hotelforoyar.fo

Óluva Sandoy Eyðsteinsdóttir

Leder for morgenmad

oluva@hotelforoyar.fo

Andreas (Dia) Hansen

Tekniker

dia@hotelforoyar.com

Leivur Dalsgarð

Tekniker

leivur@hotelforoyar.fo

Jónfríð Gaard

Housekeeping Manager

jonfrid@hotelforoyar.fo

Anna Söderlund

Ass. Housekeeping Manager

anna@hotelforoyar.fo

Tummas Láadal

Catering & Event

tummas@hotelforoyar.fo

Bjørk Fossdal Sjóðklett

Restaurantchef

bjork@ruts.fo

Niels Nielsen

Tekniker

niels@hotelforoyar.fo

Gyðja á Argjahøvda (barselsorlov)

Event Manager

gydja@hotelforoyar.fo

Turið Eivindsdóttir Clementsen

Duty Manager / Event

turid@hotelforoyar.fo

Tanja Haraldsdóttir Sleire

Duty Manager / Event

tanja@hotelforoyar.fo

G&V Administration

Johannes Jensen

CEO

johannes@hotelforoyar.fo

Sjúrður Horsdal

CFO

sjurdur@gistogvist.fo

Maria Høgnesen

Bogholder

invoice@gistogvist.fo

Anna Maria Restorff

Bookkeeping

annamaria@gistogvist.fo

Ann Krista í Dali

Marketing

annkrista@gistogvist.fo

Svanna Højgaard Jónleifsdóttir

Grafisk designer

svanna@gistogvist.fo

Dánjal Jákup Hansen

Indkøber

danjal@gistogvist.fo

Karin Jóannesardóttir

Regnskabschef

karinj@gistogvist.fo

Eydna Danielsen

HR

eydna@gistogvist.fo

Hvad ønsker du at booke?

Jeg vil gerne booke
Køb gavekort
FO
/
EN